Перегляд відео на відеореєстраторах Hikvision

   В процесі користування системою відеоспостереження періодично виникає потреба в перегляді записаних відеофайлів та їх завантаженні.

   Якими способами можна переглядати відеозапис та завантажити його на телефон і комп'ютер? В даній статті 

   Існує кілька способів перегляду та завантаження відео на відеореєстраторах Hikvision:

⇒ смартфон на базі Android чи iOS з встановленим додатком iVMS 4500 або Hik-Connect і налаштованим доступом до вашого відеореєстратора;

⇒ браузер з підтримкою фірмового плагіна Hikvision, наприклад UC Browser або Internet Explorer;

⇒ фірмовий програмний комплекл для комп'ютерів та ноутбуків на базі Windows і MacOS - iVMS 4200;

⇒ безпосередньо сам відеореєстратор з підключеним до нього монітором та мишкою.

   Всі вищеперечислені способи відрізняються один від одного швидкістю та легкістю роботи, можливостями віддаленого доступу та механізмом керування.

   На нашу думку найбільш зручним способом перегляду та завантаження відео на відеореєстраторах Hikvision є доступ через браузер комп'ютера, коли є потреба в завантаженні достатньо великого фрагменту та перегляд і запис невеликої частини відеозапису з використанням смартфона, що збільшує оперативність отримання інформації при наявності підключення відеореєстратора до мережі інтернет.Якщо такої можливості не має, то можна скористатись методом підключення монітора та мишки. В такому випадку зберегти інформацію можна буде на картку пам'яті (флешку) Для спрощення засвоєння інформації та опису алгоритму дій для перегляду та завантаження відео нашими клієнтами ми записали коротку відеоінструкцію за допомогою якої легко розібратись в основних ньюансах та самостійно отримати результат.

   Зверніть увагу, що для перегляду відео через браузер потрібно використовувати виключно Internet Explorer чи UC Browser, оскільки інші браузери взагалі не підтримують фірмовий плагін Hikvision або підтримуюсть його частково та працюють нестабільно. При першій спробі перегляду браузер запропонує встановити плагін, Вам потрібно виконати дану операцію, перезавантажити браузер та дозволити його роботу. Всі ці маніпуляції можна побачити на відео.

   Ми залишаємо посилання на програмне забезпечення і кожен з Вас зможе вибрати для себе найзручніший варіант:

   1. iVMS 4500 Android / iOS

   2. iVMS 4200 Windows&MacOS

   3. UC Browser066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]