Партнерам та інсталяторам

Переваги для партнерів

КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюючи з нами Ви отримуєте обладнання практично з перших рук. Вся техніка в продажу або імпортується або закуповується в прямих диллерів брендів на території України. Таким чином, Ви отримуєте обладнання без кількох посередників по дуже конкурентоспроможній ціні, що дає змогу отримати максимальний прибуток.

ПРОГРАМА ЗНИЖОК ТА ЗАОХОЧЕНЬ

Всім партнерам ми пропонуємо знижки на на все обладнання в залежності від об'єму та регулярності закупок. Також нами постійно проводяться різні розпродажі, акції та програми лояльності які допоможуть зекономити та отримати додаткові вигоди.

РЕКЛАМА 

Рекламна підтримка партнерів - питання не менш актуальне, ніж знижки. Адже багато в чому саме красиві стенди та буклети допомагаютьпросувати та усішно продавати товари. Ми пишаємося нашими рекламними матеріалами, адже вони дійсно високої якості. Їх створювали професійні дизайнери та маркетологи. Отже, всім нашим партнерам ми надаємо:
  - рекламні матеріали в електронному вигляді для друку: каталоги, буклети, листівки, плакати. Працюючи з нами, Вам не потрібно турбуватися про створення реклами. Поліграфія виконана якісно, ​​тексти вивірені як літературно, так з точки зору технічних ляпів.
  - роздруковані рекламні матеріали. При придбання обладнання на певну суму, ми надаємо покупцеві видрукувані рекламні матеріали. Вам не потрібно буде навіть оплачувати друк. Ми все зробили для Вас.
  - макети стендів для магазинів в електронному вигляді. Крім поліграфічної продукції, ми з радістю надамо Вам макети стендів для демонстрації нашого обладнання в торгових точках. Ми маємо багатий досвід роботи з роздрібними мережами. Тому наші стенди опрацьовані з урахуванням потреб навіть найвибагливіших відвідувачів магазинів та збільшити потік клієнтів і їх інформування.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Будь-яке, навіть саме надійне обладнання може ламатись, працювати нестабільно та непродуктивно. Для цього в нас існує сервісний відділ де в короткі строки вирішать дані проблеми. З огляду на всю серйозність завдань, для вирішення яких використовуються наші пристрої, оперативний сервіс відіграє важливу роль і не дозволить Вам червоніти перед клієнтами.

ТЕХНІЧНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Ми забезпечуємо технічну та інформаційну підтримку для початківців в даній сфері. На нашому сайті є база інструкцій та інших матеріалів, що значно спрощує навчальний процес.


Хочете стати нашим партнером? Зателефонуйте або напишіть нам.

066 45 777 90 / 068 45 777 30

[email protected]


066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]