Монтажні роботи


Що ми монтуємо?

    Наша компанія виконує монтаж будь-яких видів охоронного та антикрадіжного обладнання:

    ► Системи відеоспостереження

         Встановлення систем відеоспостереження різного роду складності для приватних та багатоквартирних будинків, офісів, комерційних та некомерційних об'єктів, торгових центрів. Ми працюємо з усіма видами обладнання: починаючи бюджетних аналогових і закінчуючи дорогими IP системами з індивідуальним налаштуванням під конкретні завдання.

    ► Системи контролю доступу

         Встановлення систем контролю доступу для будь яких об'єктів. Базова та розширена домофонія.

    ► GPS системи

         Встановлення GPS трекерів на будь який вид транспорту, повне налаштування та підключення. Супровід в процесі використання.

    ► Системи охоронної сигналізації

         Ми монтуємо системи сигналізації різної складності, складові якої підбирається відповідно до вимог замовника і виходячи з типу об'єкта. Ми встановлюємо автономні сигналізації, сигналізації зі здачею на пульт охорони і т.д.

    ► Антиткражні системи для магазинів

         Встановлення та налаштування антикражних воріт, датчиків відвідувачів, деактиваторів і т.д. Продаж антикражних датчиків та етикеток. 

    ► Мережеві системи

        Встановлення та налаштування локальних та безпровідних мереж на базі обладнання від провідних виробників ринку для готелів, торгових центрів, складів, офісів та іних об'єктів.

    ► Комплексні рішення

         Всі перераховані вище системи охорони можуть бути інтегровані нами в один потужний і безвідмовний інструмент для повного контролю за ситуацією на Вашому об'єкті. Більш того, дане комплексне рішення може бути доповнено системою охорони периметра, антікражних, протипожежної та іншими системами відповідно до завдань, які потрібно вирішити. 


Чому вибирають нас

money  Невисока вартість
              Наші ціни на послуги монтажу нижче ринкових ні в якому разі не через їхню низьку якість. Досягти цього дозволяє закпівля обладнання безпосередньо у виробника або прямих офіційних диллерів, що дозволяє оминути схему "через десяті руки" вже в Україні. Маючи можливість надати клієнту необхідне обладнання за ринковими цінами ми можемо дозволити собі встановлювати ціни на монтаж нижче, ніж у конкурентів.
balance   Націленість на оптимальне рішення
               Кожний клієнт в процесі консультації та огляду об'єкта отримує на розгляд 3 комерційних пропозиції: бюджетну, середню і преміум. Що дає можливість самостійно вибрати за що платити, а за що ні. Робимо це для того, щоб клієнт ні в якому разі не переплачував за непотрібні йому функції. Ми ніколи не намагаємося «впарити» зайве устаткування. Ми включимо в Ваш проект рівно стільки, скільки необхідно для вирішення Ваших завдань. Якщо ж ціна не влаштує, то пояснимо на чому можна заощадити, і що це за собою потягне. Ми відкриті до діалогу,і готові експереиентувати разом з Вами.
guard  Якість понад усе
                Якість - це те, на чому ми не зекономимо ні під приводом скорочення термінів, ні під приводом дуже низької вартості.Не економимо тому, що просто не вміємо робити роботу погано. На весь монтаж ми даємо гарантію 12 місяців. Якщо протягом цього часу з системою охорони щось трапляється - ми виїжджаємо на об'єкт і робимо ремонт абсолютно безкоштовно. Але необхідність в цьому виникає в одному випадку зі ста.


Як дізнатись вартість монтажних робіт

    Для того, щоб замовити проект «під ключ» - зателефонуйте нам за телефоном 066 45 777 90 або 068 45 777 30. Наші фахівці проконсультують Вас, зададуть ряд необхідних запитань, безкоштновно відвідають об'єкт і складуть орієнтовну комерційну пропозицію в 3 варіантах. Після погодження, ми складаємо технічне завдання, в якому прописується що, де і в які терміни монтувати. На базі технічного завдання ми приступаємо до монтажних робіт.


066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]