Доставка та оплата


                   delivery            


      Відправлення вантажів  здійснюється з 10:00 до 14:00 з понеділка по п'ятницю, в суботу з 10:00 по 13:00. Замовлення через інтернет - магазин приймаються цілодобово і обробляються в перший робочий день після отримання. Вибір способу доставки вантажу здійснюється клієнтом в процесі замовлення виходячи з доступності відділень та побажань.


Доставка

korzuna  ► Як замовити

        Для того, щоб замовити доставку, Вам необхідно замовити товар на сайті або зателефонувати 066 45 777 90/068 45 777 30. Якщо Ви замовляєте через сайт, то протягом 30 хвилин наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення, а також уточнення деталей щодо доставки та оплати. Якщо Ви робите замовлення в неробочий час, а саме після 19:00 пн-пт наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день. 

time ► Час доставки

     Час доставки вантажу залежить від фактичного часу отримання оплати чи оформлення товарно - транспортної накладної на відділенні логістичної компанії. Фактичний час доставки залежить від географічного розміщення пункту отримання, графіків перевезення вибраної транспортної компанії та інших форс-мажорних факторів, які можуть позитивно або негативно впливати на логістику. Доставка по місту Чернівці здійснюється  на наступний день після замовлення. Увага: точний час доставки погоджується з менеджером в залежності від нашого графіку та побажань клієнта. 

vartist  ► Вартість доставки

     Якщо вартість придбаного Вами обладнання більше 2000 грн. доставка для Вас буде безкоштовною! Якщо сума замовлення менше 2000 грн., Вартість доставки складатиме від 25 грн в залежності від транспортної компанії та Вашого географічного розміщення.

delivery ► Отримання товару

     При отримання обладнання через транспортні компанії обов'язково проведіть перевірку в пункті видачі вантажу на повноту комплекту, цілісність пакування та наявність пошкоджень посилки. Увага: налаштування обладнання з нашої сторони не здійснюється. Якщо є така потреба можна скористатись послугами наших інженерів при попередньому обговоренні перед відправленням товару. Також Ви можете скористатись кур'єрською доставкою. В даному випадку товар буде доставлений в будь-як зручний для Вас час та місце ( додому, в офіс і т.д.). Обов'язково перевірте комплектність привезеного Вам обладнання при кур'єрі. Претензії до комплектності приймаються лише до тих пір, поки кур'єр не покине приміщення.


kassa Способи оплати

⇒ безготіковий розрахунок (переказ на картку, LiqPay);

⇒ накладений платіж (Нова Пошта);

⇒ самовивіз (оплата в офісі чи на складі).


066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]