Рейтинг Top Security 50: другий рік поспіль Hikvision на першому місці

Компанія Hikvision другий рік поспіль очолила рейтинг Top Security 50, який щорічно публікується журналом A&S і включає топових гравців світового ринку безпеки, а саме відеоспостереження та контролю доступу.

У 2016 році оберт Hikvision склав 4,6 млрд $, що на 29,2% вище, ніж у 2015 році.

У своєму розвитку Hikvision понад усе ставить локальну підтримку, користувальницьке і партнерське обслуговування, а також інноваційний підхід і новітні розробки в області безпеки, такі як штучний інтелект.


«Ми докладаємо величезних зусиль для впровадження нових технологічних рішень: камер Hikvision Deep Learning DeepinView і NVR DeepinMind. Сьогодні штучний інтелект - реальність. Компанія Hikvision успішно запустила передову інтелектуальну технологію, що забезпечує переваги в безпеці та управлінні по всьому світу, у тому числі в сфері громадської безпеки, роздрібної торгівлі, транспорту та інших галузей.

Партнерство має важливе значення для бізнесу Hikvision. Високі темпи зростання компанії досягаються також завдяки підтримці наших клієнтів і партнерів. У найближчі роки ми випустимо на ринок інноваційні партнерські рішення для забезпечення безпеки по всьому світу».

Кін Яо, директор з міжнародного маркетингу Hikvision


Про рейтинг Top Security 50

До рейтингу входять світові лідери сфери безпеки, учасники варіюються від ексклюзивих виробників до кінцевих постачальників рішень. Повні звіти і рейтинги Top Security 50 можна знайти тут.


hik
Категорія
Новини
Теґи
Hikvision
Dahua
рейтинг
ТОП50
безпека
відеонагляд
відеоспостереження