Антикражні системи для магазинів

Що таке антикражка?

 Антикражні системи - це комплекс обладнання, який призначений для захисту товару від крадіжок в магазинах самообслуговування. Дані системи складаються з комплексу обладнання в який входять з антикражні антени (інша назва ворота або стійки) одноразових або багаторазових протикрадіжних міток (датчиків, етикеток) і пристроїв які деактивовують мітки після продажу товару клієнту - деактиватори чи ключі знімачі. Існує 2 найбільш популярні технології , які використовують в системах захисту від крадіжок - радіочастотна та акустомагнітна. Кожна з них має свої переваги і недоліки. 


Як працює та з чого складається антикражна система?

    Принцип роботи антикражних систем полягає в наступному -  на товари в асортименті вашого магазину встановлюються антикражні датчики чи етикетки, що дозволяє захистити їх при спробі викрадення їх через зону антикражних воріт, які встановлюються на виході з магазину. У випадку звичайного продажу покупцеві касир деактивує (знімає) антикражних датчик, який може використовуватись повторно безмежну кількість разів (окрім етикеток). Якщо ж покупка не оплачена, антикражний датчик не деактивований, на виході з магазину спрацює сигналізація, яка попередить персонал та охорону про спробу крадіжки. 

     Антикражна система складається з протикрадіжних воріт, датчиків та пристроїв деактивації. 

    Протикрадіжні антени (ворота), одна або кілька, встановлюються на виході з торгівельної точки. Їх завдання просортувати потік покупців і виявити неоплачену продукцію з недеактивованим датчиком. При виявлення такого товару стійки видають тривожний звуковий і світловий сигнал. Найчастіше встановлюються парою, але можливо поставити і 1 штуку в залежності від умов та завдань, які покладаються на систему. Для запогігання помилкового спрацювання на різні радіочастотні перешкоди при встановленні проводиться детальне налаштування та регулювання чутливості.

антикражные ворота   

Антикражні датчики (мітки) використовуються безпосередньо на продукції. В природу свого призначення вони відрізняються способом кріплення, варіантами деактивації, потужністю визначення антикражними воротами і т.д. Вибір датчиків залежить від специфіки вашого товару, виду антикражних воріт та пристроїв деактивації. 

антикражные датчики

Останнім елементом системи є пристрої деактивації. Вони встановлюються на касовому вузлі. З їх допомогою касир знімає захист (деактивує) з оплаченого товару. Вони бувають двох видів: для одноразових протикрадіжних міток - це деактиватор, а для багаторазових протикрадіжних міток - це різноманітні ключі-знімачі.

деактивартори


Як правильно вибрати антикражну систему?

    При підборі антикражних систем вкрай важливо дотримуватись фінансового балансу. З одного боку є ризик витратити більше коштів ніж вся сума втрат від злодійства, а з іншого боку виділивши недостатнє фінансування на обладнання підприємство ризикує дуже дорого купити слабку та неякісну систему, яка не дасть достатньої ефективності і не буде на 100% виконувати поставлені завдання, що в залежності від вашого асортименту може принести значні збитки. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні комплекти. Оскільки відомо, те що що підійде супермаркету не підійде бутіку, а те що підійде аптеці категорично не може використовуватись, наприклад в міні маркеті на АЗС. Для того, щоб отримати максимум продуктивності від встановлення антикражних систем рекомендуємо звернутись до нас. Наші менеджери нададуть розгорнуту консультацію врахувавши всі ньанси вашого приміщення та виду бізнеса.


Що дасть встановлення антикражної системи?

 ⇒ зниження втрат продукції в результаті крадіжок;

 ⇒ відсутность необхідності утримання великого штату охорони;

 ⇒ поліпшення якості обслуговування покупців за рахунок концентрації уваги персоналу на потребах клієнтів, а не на потенційних загрозах крадіжки;   

 ⇒ зменшення торгової націнки за рахунок мінімізації втрат товару.


► Найчастіші запитання та відповіді на них

  ♦ Питання: що потрібно знати для правильного вибору антикражних систем?

   ⇒ Відповідь: основними параметрами є:

     1) ширина контрольованого антикражною системою проходу; 

     2) вид товару, який планується захистити; 

     3) розмір і зовнішній вигляд етикеток або датчиків, які ви плануєте використовувати.

  ♦  Питання: навіщо потрібна така кількість різних технологій і як вибрати "правильну"?

  ⇒ Відповідь: велика кількість технологій протикрадіжних систем пов'язано з прагненням виробників підвищити ефективність спрацьовуваннядля максимізації зменшення крадіжок. На сьогоднішній день найбільш висока ймовірність виявлення датчика (етикетки) у систем акустомагнітної технології. Крім того, в силу відмінностей технологій витратні матеріали - датчики і етикетки досить сильно відрізняються за розмірами.

  ♦ Питання: який мінімальний і достатній набір для антикражних системи?

  ⇒ Відповідь: Мінімальний набір - це датчики, ворота, деактиватор. Їх вибір залежить від бюджету, виду товару та потреб клієнта. Наші менеджери професійно допоможуть розібратись у всьому і вибрати найбільш оптимальний варіант зважаючи на всі потреби та бюджет. 

  ♦ Питання: чи зможу я самостійно встановити протикрадіжну систему?

  ⇒ Відповідь: на працездатність системи впливають різні фактори: наявність в безпосередній близькості до антен інших протикрадіжних антен, масивних металевих предметів, силових кабелів. У найпростішому випадку (окремий магазин, поруч з яким немає інших систем, збоку відсутні металеві предмети, кабельні лінії розташовані далеко) можлива самостійна настройка систем. Зателефонуйте нам і проконсультуйтеся докладніше.

  ♦ Питання: у вас на сайті представлено кілька різних знімачів. Чим вони відрізняються?

  ⇒ Відповідь: кожен знімач знімає тільки кілька (або один) певних видів датчиків. В описі кожного знімача написано, для яких саме датчиків він предназначе. 


066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]